ABD’de 45 Bin Dolara İş Yeri Açma Fırsatı
GNCR Holding

Haberler

Ağustos 2, 2019

ABD’de 45 Bin Dolara İş Yeri Açma Fırsatı

Amerika Birleşik Devletleri’nin prestijli bölgelerinden Florida Eyaleti West Palm Beach şehrinde bulunan “Tiffany Offices” projesi, İstanbul’da düzenlenen bir toplantıyla basına tanıtıldı.

Toplantıda verilen bilgilere göre, 45 bin dolardan başlayan fiyatlarla 16 metrekare ile 42 metrekare arasında değişen 27 ofisin yer alacağı projenin 2020 sonunda tamamlanması planlanıyor.

BÖLGEDE SATILIK BİREYSEL OFİS BULMAK NEREDEYSE İMKANSIZ

Tiffany Offices Projesi sahiplerinden GNCR Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Güçlü Gencer ise yaptığı konuşmada ABD’de yeni bir girişim, proje ya da şirket için bir adres ve ofis gerekli olduğunu dile getirdi.

ABD’de ofis açma şartlarına değinen Gencer, şunları kaydetti:

“Amerika’da bir ofis açmak isterseniz ya bir ofis binasını tümünden satın alacaksınız, ki bu çok yüksek yatırım gerektiriyor, ya da ofis kiralayacaksınız ki bu da ağır kontrat koşulları içeriyor. Bölgenin son dönemde Türk yatırımcılar için cazip hale gelmesinden dolayı satılık bireysel ofis bulmak neredeyse imkansız. Tiffany Office projemiz ile bu ihtiyacı karşılamayı amaçlıyoruz. Projemiz, Florida Eyaleti’nin West Palm Beach’te bölgenin kuzey, güney rotasındaki başlıca ulaşım damarlarından biri olan I-95 otoyolu çıkışına çok yakın bir lokasyonda yer alıyor. 16 metrekare ile 42 metrekare arasında değişen 27 iş yerinin olacağı projemizde ofisleri yeni işletmelerin ihtiyacına cevap verecek şekilde, detaylı ve özenli bir renovasyonla 2020 sonu tamamlayarak sahiplerine teslim edeceğiz.”

Kaynak