biz-kimiz.jpg
GNCR Holding

Kariyer

İnsan Kaynakları Politikamız

Çevreye ve insana değer veriyoruz.

Profesyonel çalışma prensiplerine bağlı, GNCR Holding bünyesinde yer alan tüm şirketler aynı bütüncül yaklaşımla her zaman ilkleri gerçekleştirmek ilkesi ile hareket eder. Çalışanlarından da bu yaklaşımı benimsemelerini bekleyen GNCR Holding, çalışanlarını destekler, kendilerini geliştirmeleri için uygun ortamlar hazırlar.

GNCR Holding İnsan Kaynakları olarak; değişim ve gelişime hızla uyum sağlayan, inovatif, çok yönlü, katılımcı, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren bireyleri bünyemize katma, sürekli geliştirme ve motivasyonunu en yüksek seviyede tutma vizyonumuzdur.

Değerlerimiz; insana ve çevreye duyarlı olmak, mükemmeli hedeflemek ve sonuca ulaşmak ve fark yaratmaktır.

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizde amacımız, GNCR Holding kültürüne uygun, şirketlerimizi vizyonumuza ve hedeflerimize taşıyabilecek yetkinliklere sahip çalışma arkadaşlarımızı aramıza katmaktır. Kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk başta olmak üzere, aynı zamanda pozisyona özgü teknik yetkinlikler sahip adaylar da dikkate alınır.

Performans Değerlendirme

Şirketlerimizin vizyonundan tüm çalışma arkadaşlarımızın hedeflerine doğru giden entegre bir süreç yönetiyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın her sene başında yöneticileriyle birlikte şirketimizin ve birimlerin hedeflerinden yola çıkarak, kendi bireysel hedeflerini oluşturdukları hedef yayılım sistemini yürütüyoruz. Yıl boyunca bu hedeflerin gidişatının sistematik bir şekilde izlenmesini ve yıl sonunda hedef gerçekleşmeleri objektif kriterlerle performans ve yetkinlik değerlendirmelerinin yapılmasını sağlıyoruz.

Toplam Gelir Yönetimi

Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin derece aralıkları belirlenmekte ve ücret aralıkları da bu derecelere göre tespit edilmektedir. Her yıl ücret araştırmaları ile piyasadaki konumumuzu gözden geçirmekte ve rekabetçi bir şekilde tanımlamaktayız. Çalışanlarımız, işlerinin karşılığı derecelerine göre aylık ücretlerini almaktadır. Şirket ve bireylerin yıllık performans değerlendirmesi sonuçlarına göre ise yıllık ücret artışı yapılmakta ve bireylere başarı primi verilmektedir.

gncr-ik.jpg

Kariyer Fırsatları

Şirketlerimiz bünyesinde sunduğumuz iş olanaklarını kariyer portallarından takip edebilir, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

STAJ BAŞVURULARI

Holdingimiz bünyesinde bulunan şirketlerimizde iş hayatını yaşayarak öğrenebilmeniz için staj imkanı da sunuyoruz. Üniversite-MYO staj başvurularını her yıl 1-31 Mart tarihleri arasında kariyer portallarından takip edebilir, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel İş Başvurusu