gncr-yonetim.jpg
ENTEGRE KATI ATIK YÖNETİMİ

Yerel Hizmet Yönetimi

GNCR Hizmet Yönetim

hizmet yönetim
gncr-madde-yonetimi-1.jpg

20 yılı aşkın deneyimiyle teknolojide uzman, çevreci bir yapı.

Atık ve öz kaynak (madde) yönetiminin her alanında faaliyet gösteren GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. belediyelere ve yerel yönetimlere çevre temizliği ve geri dönüşüm konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Entegre Katı Atık Yönetimi anlayışını ülkemizde ilk dile getiren ve uygulayan firma olarak yıllardır faaliyetini sürdürmektedir.

GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. entegre katı atık yönetiminin önemli bir adımını oluşturan atıkların toplanması, transferi ve ayrıştırması ile yerleşim alanlarında cadde ve sokakların son teknolojik ekipmanlarla temizlenmesi hizmetlerini pek çok yerel belediyenin hizmetinde sürdürmektedir. Son çevre teknolojilerini kullanarak geri kazanım tesisleri ve atık depo sahaları inşa edip işletmesini üstlenen GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. bu tesislerin çevreye zarar vermeden ekonomik ve teknik açıdan verimli işletilmelerini sağlamaktadır. Bilgi birikimi ve tecrübesini, gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra uluslararası iş birlikleri ile sürekli geliştiren GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. katı atık yönetimindeki derin ve profesyonel yaklaşımıyla son teknolojileri yerel sektöre taşıyarak lider konumunu korumaktadır.

GNCR’nin hizmet sunduğu yerleşim alanlarında çevre ve makina mühendisleri tarafından projelendirilen çevre teknolojileri ile düzenlenmiş her türlü altyapı, araç bakım ve onarımlarının yapılabildiği garajlar, şantiyeler, geri dönüşüm ve yönetim birimleri bulunmaktadır. Her şantiyede iş alanı ile ilgili yeterli bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman mühendisler ve işletmeciler görev yapmaktadır. GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. çevreci vizyonu ile sürdürülebilir kaynak kullanımı, kalıcı kirliliğin önlenmesi ve sıfır zarar etkisi yaratacak öz kaynak (madde) yönetiminin geliştirilmesini ilke edinmiş, kurumsal ve teknolojik altyapısı ile sektörde öncü konumuna ulaşmıştır.