biz-kimiz.jpg
GNCR Holding

Hakkımızda

Hikayemiz

tarihçe
hikayemiz.jpg

Her zaman ilkleri gerçekleştirmek...

Gencer Grup, 1976 ve 2013 yılları arasında holdingleşme sürecini tamamlayarak, bugün GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. GNCR Holding, bünyesinde bulunan GNCR Hizmet Yönetim A.Ş., Toirent A.Ş., GNCR Enerji A.Ş. ve GNCR İnşaat şirketlerinin rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedefleyerek, bu bağlamda daha iyi bir yaşam için yatırım çalışmalarını sürdürmektedir.

%100 TÜRK SERMAYESİ

Grup Şirketlerimiz

GNCR Hizmet Yönetim A.Ş. çevresel bilinciyle sürdürülebilir madde yönetiminde uzmanlaşmıştır. Türkiye genelindeki belediyeler ve yerel yönetimler ortaklığında entegre katı atık yönetimi ile çevre temizliği, atık toplama, taşıma, ayrıştırma ve biokütle madde yönetimi çerçevesinde ambalaj atıkları geri dönüşümü, atıktan enerji geri kazanımı, bertaraf tesisi ve/veya depolama sahası projelerinde başarıyla hizmet vermektedir.

GNCR Enerji A.Ş. Türkiye’de GES yatırımları kapsamında 2013 yılı Haziran ayında başlatılan lisans başvurusu ihaleleri ile birlikte yenilenebilir enerji alanındaki yatırımlarını projelendirmeye başlamıştır. 600 MW bağlantı iznine karşılık kurulacak olan güneş panellerinin projelendirilmesi ve uygulaması, yatırımlarımız arasında yerini almıştır. Bu projeyle GNCR Holding vizyonun temelinde var olan çevre bilinciyle bir kere daha Türkiye’ye katma değer kazandıran bir yatırım ile adını duyurmayı hedeflemektedir.

Yeni bir atılım olarak inşaat sektörüne farklı alanlarda edindiği bilgi ve tecrübenin gücüyle atılan GNCR İnşaat, Türkiye’ye ve Dünya’ya değer katacak projelere imza atmaktadır.

En iyisi, yaşamın kendisi!

GNCR Holding, kuruluşundan bu yana yaşamın her alanında hizmet vermeyi bir gelenek olarak benimsemiş, bu bağlamda özellikle eğitim, bilim ve çevre alanlarında gerçekleştirdiği çalışmalarla kurumsal sosyal sorumluluk misyonunu hayata geçirmiş ve geçirmeye de devam edecektir. İleriye yönelik planlarını sürdüren GNCR Holding, toplumun mutluluğu ve ferahı için farklı projelere imza atmayı sürdürmektedir.

Vizyonumuz

1976 yılında kurulan GNCR Holding “her zaman ilkleri gerçekleştirmek” ilkesini benimsemiş; kendi sektörlerinde lider, öncü ve güvenilir marka yatırımlarına sahip, ülke ekonomisine katkı sağlayan, son yıllardaki tüm girişimlerini ve yapılanmasını bu çerçeve doğrultusunda gerçekleştiren, müşterilerin, paydaşların ve çalışanların en çok tercih ettiği, %100 yerel sermaye ile stratejik büyüme yapısını koruyan şirket grubu olarak varlığını sürdürmeyi vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Çalışanları, güçlü organizasyon yapısı ve çağdaş kurumsal yönetim anlayışı ile GNCR Holding; değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanır, tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunar, pazarın en iyi ürün ve hizmetini sağladığı müşterileriyle güçlü ortaklıklar kurar. GNCR Holding’in gücü sadece vaat ettiklerinden değil, gerçekleştirdiği çalışmalardan gelir. Güveni merkezine alan politikasıyla GNCR Holding; tüketicilerini, müşterilerini, çalışanlarını ve içinde bulunduğu toplumu düşünerek, onların faydasını gözeterek faaliyetlerini sürdürür. GNCR Holding sürekli kendini geliştirerek ve güçlenerek yoluna devam edecektir.