biz-kimiz.jpg
GNCR Holding

Yönetim Kurulumuz

Kurucumuzun Mesajı

İlk girişimini 1976 yılında gerçekleştirdikten sonra 2013 yılında GNCR ünvanı ile holdingleşme sürecini tamamlayan şirketler grubumuz; ‘Her zaman ilkleri gerçekleştirmek’ ilkesi ile bugünkü konumuna ulaşmıştır.

GNCR; %100 Türk sermaye yapısı ve beş farklı sektörde bulunan iştirakleri ile ülke ekonomisi ve dinamiğine hizmet vermektedir. Holding bünyesinde bulunan firmalar ile Yerel Kaynak Yönetimi, (Entegre Katı Atık Yönetimi) Yenilenebilir Enerji Yönetimi, Gayrimenkul ve İnşaat Yönetimi, Mobil Yaşam Destek ve Kiralama Hizmetleri alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik hizmetler ağı oluşturmuştur.

35 yılık deneyim, sermaye ve insana yaptığı sürekli yatırımlarla yolunda emin ve doğru adımlarla ilerlemeye devam eden GNCR Holding kuruluşundan bu yana sürdürülebilir, çağdaş, kaliteli, çevreci ve sağlıklı bir yaşam için gerekli ürün ve hizmetleri sunmayı temel amaç edinmiştir.

İnanıyorum ki önümüzdeki yıllarda da GNCR Holding, bünyesinde bulunan kuruluşları, yatırım alanları, yönetim biçimi ve özellikle inançlı ve dürüst çalışanları ile Türkiye’nin gururu ve gülümseyen temiz yüzü olmaya devam edecektir.

Saygılarımla,

Sadullah Gencer Yönetim Kurulu Başkanı
sg-rev.jpg
Yönetim Kurulumuz
sadullah gencer
Sadullah GencerYönetim Kurulu Başkanı
güçlü gencer
Güçlü GencerYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
merthan gencer
Merthan GencerYönetim Kurulu Başkan Yardımcısı