Toirent A.Ş.

Toi
Hijyene ihtiyacın olduğunda Toirent yanında!

1999 depremi sebebi ile meydana gelen acil duruma yardım için giden firmalarımız orada halkın en önemli ihtiyacı olan hijyen şartlarının sağlanması ve sürdürülmesi hizmetini görmüş, bu alanda bölgede bulunan Alman firma ile iş birliği yaparak ülkemizde yeni bir sektörün başlamasına vesile olmuş ve 2003 yılında Toirent A.Ş. kurulmuştur.

Öncelikle mobil tuvalet olmak üzere, lavabo, duş, her türlü ofis, büro, VIP kabininin kiralanması ile temizlik ve bakım hizmeti sunmaktadır.

İhtiyaç duyulan her yerde sağlığa uygun bir ortam sağlamayı ve bunu korumayı taahhüt eden Torient, çözüm ortağı olarak beklentilerin ötesinde hizmet vermektedir. ROCK’N Coke, Akdeniz Olimpiyatları gibi Türkiye genelinde yapılan büyük çaplı organizasyonlar ile yaptığı çalışmalar, sivil ve askeri alanlarda anahtar teslimi proje uygulamalarındaki kalite anlayışı, Toirent’in en önemli referanslarını oluşturmaktadır.

Toirent A.Ş, açık hava organizasyonlarında, askeri tatbikatlarda, yarışlar ve spor müsabakalarında, kurban satış ve kesim yerlerinde, park ve piknik alanlarında, plajlarda sahil boyları ve iftar çadırlarında, festivali şenlik ve mitinglerde, inşaat şantiyelerinde kısaca ihtiyaç duyulan her yerde hijyenik ekipmanlarla kiralanabilir mobil hizmetler sunarak ülkemizde böyle bir sektörün oluşmasını sağlamıştır.

Yenilikçi yapısı ile Toirent, Toipark projesi kapsamında park alanlarında, okullarda, toplu taşıma duraklarında dezenfeksiyon ve hijyen hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca çocuk oyun parklarındaki görüntü kirliliği ve elektriklenme problemlerini de özel yöntemlerle gidermektedir. Toimarin projesi ile de mobil platform, mobil marina, mobil havuz, mobil organizasyon alanları kiralama ve su ile ilgili tüm kiralık ürün ve hizmetleri sunmaktadır. 

www.toirent.com.tr

© 2021 GNCR Holding