WinWin

Winwin

Karşılıklı Kazandıran ve Gülümseten Hizmetler

WinWin Kurumsal Hizmet Yönetimi, ilham aldığı isminin anlamı olan karşılıklı kazanım felsefesiyle, 2006 yılından bu yana Türkiye’de kurumsal ödeme hizmeti sunmaktadır. Sektörde ilk M-Payment uygulamasını anlaşmalı üye işyeri kuruluşlarla hayata geçiren, merkezi İstanbul’da bulunan WinWin; sunduğu alternatif ödeme sistemlerini kullanan kurum ve kuruluşta çalışan personelin, üye işyerlerinin ve ülke ekonomisinin aynı anda kazançlı olduğu sistemi her alana yaygınlaştırmayı amaç edinmiştir.

WinWin, yaklaşık 265 bin kişiyi kapsayan şirketlerin personeline, maaş dışında sağladığı (yemek, konaklama, ulaşım, temsil ve ağırlama, iletişim, sosyal yardım, güvenlik, sağlık, sigorta, giyim vb.) her türlü hakkı, sahip olduğu üye ağı üzerinden kullandırarak, çalışanların, müşteri kurum ve kuruluşların, üye işyerlerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla işletilen bir hizmet ve ödeme sistemidir. www.winwin.com.trsitesinden üye ve müşterilere bulundukları yerden sipariş girişi, işlem takibi, fatura sorgulama gibi işlem girişlerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar kendi bakiyelerini görebiliyor, hesap bildirim cetvellerine ulaşabiliyor ve ödeme gerçekleştirebiliyorlar.

WinWin, İstanbul’daki Genel Müdürlüğe bağlı, Kuzey Marmara, Ankara’da İç Anadolu, İzmir’de Ege, Bursa’da Güney Marmara, Antalya’da Batı Akdeniz, Adana’da Doğu Akdeniz, Trabzon’da Karadeniz ve Diyarbakır’da Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlükleri ile sekiz bölgede toplam 14.512 noktada bulunan yaygın bir organizasyon yapısına sahiptir.

www.winwin.com.tr

© 2021 GNCR Holding